Przeboje z lat dziewięćdziesiątych które królowały na szkolnych dyskotekach potrafią przywołać tysiące wspomnień. Ponadczasowe utwory Madonny, ballady Whitney Houston, wakacyjne hity Ace of Base -  różnorodność lat 90 i początków 21 wieku wydaje się nie mieć granic. W dniu tak ważnym jak ślub warto wrócić na chwilę do lat dorastania i świętując w gronie rodziny i przyjaciół poczuć się jak na dyskotece ze szkolnych lat.

Posłuchaj utworów na You Tubie

Dzięki wpływom muzyki R&B i soul współcześni wykonawcy dostarczają nam solidną dawkę rytmicznych kawałków, które już od pierwszych dźwięków podnoszą temperaturę na sali. Hity Justina Timberlake’a, Rihanny czy Beyonce to gotowy przepis na szybkie zapełnienie parkietu. Zaserwuj go swoim gościom a Twoje wesele na długo zapadnie im w pamięci. 

Są filmy w których najważniejszą rolę odegrała muzyka. Dirty Dancing, Gorączka sobotniej nocy, Grease czy filmy Tarantino bez ścieżki muzycznej byłyby niewiele warte. Te genialne melodie nawet bez obrazu poruszają w nas emocje. Ja wybrałem takie, przy których najpierw nieświadomie zaczynamy tupać nogą by po chwili znaleźć się na parkiecie.

Szalony rock’n’roll lat 60 i 70, energetyczny pop lat 80... przy tym bawili się nasi rodzice. Muzyka, która na przestrzeni lat nie traciła na swej autentyczności nadal wyciąga zza stołów najbardziej niemrawych gości. Prawdziwy złoty środek na przyjęcie na którym spotykają się różne pokolenia.

Utwór stanowiący tło pierwszego tańca musi mieć odpowiedni rytm i tekst. Jeśli piosenka będzie zbyt wolna, Wasz taniec będzie przypominał dreptanie w miejscu. Bardzo dynamiczne kawałki zarezerwowane są z kolei dla par, które w tańcu czują się pewnie. Poszukując tego jedynego utworu warto też zwrócić uwagę na tekst. Piosenek o miłości jest wiele. Piosenek o szczęśliwej miłości jak na lekarstwo. Aby ułatwić zadanie narzeczonym, wyselekcjonowaliśmy listę utworów, które spełniają kryteria zarówno rytmu jak i tekstu. Posłuchajcie.

Posłuchaj utworów na You Tube

Posłuchaj utworów na You Tube

Posłuchaj utworów na You Tube

Posłuchaj utworów na You Tubie

PAKIETY MUZYCZNE

Taniec uliczny break dance
Kaseta magnetofonowa z lat 90-tych
Charlie Chaplin film czarno-biały

To my mamy się znać na muzyce, nie nasi Klienci!

Aby pokazać jak różnorodna może być oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, stworzyliśmy przykładowe pakiety muzyczne.

Posłuchajcie wybranych przez nas utworów na YouTubie i zainspirujcie się!

Usługi dodatkowe

Pakiety muzyczne

Dekoracja światłem

Nagłośnienie i sprzęt grający

DJ W GARNITURZE

Nowoczesne wesele bez disco polo

LINKI

Do góry strony

Materiały wideo

Dj w garniturze | Wesele bez disco polo| Dj + konferansjer na wesele

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

01 marca 2017
Z fotografem ślubnym - Przemkiem Chudzikiem, rozmawialiśmy o tym, na czym polega wesele w
31 grudnia 2016
Czy wiesz jaka jest najpopularniejsza polska piosenka mówiąca o ślubie? Kiedy zapytałem o to

 

 

Dj w garniturze logotyp

511 008 894

Chcesz zobaczyć naszą pracę "od kuchni"?

Polub nasz profil na Facebooku!