Jasne ściany, jasne podłogi i ostre światło z jarzeniówek. Tak często wyglądają sale, na których odbywa się przyjęcie weselne.

Jak w tak jasnym pomieszczeniu „złapać klimat” i całkowicie rozluźnić się na parkiecie, kiedy czujemy się trochę jak w szkolnej sali?

 

I tu z pomocą przychodzi profesjonalny sprzęt do dekoracji sali światłem. W zależności od efektu, jaki młoda para chce uzyskać, możemy zamienić nijakie pomieszczenie w eleganckie wnętrze (kolory zimne) lub ocieplić mało przytulną salę używając ciepłych barw. Możemy też użyć odcieni, które będą stanowić dopełnienie koloru przewodniego, jaki wybrali narzeczeni na swoje wesele. Wachlarz kolorów jest bardzo szeroki, dostępne są wszystkie barwy z palety RGB.

 

Do dekoracji sali używamy reflektorów (posiadamy 24), które emitują światło na ściany, wnęki, filary oraz inne, ciekawe elementy architektoniczne, które chcemy podkreślić. Uzupełnieniem statycznego oświetlenia wnętrza są ruchome głowy, które w dynamiczny sposób oświetlają parkiet. Głowy są ustawione na aluminiowych kratownicach podświetlonych reflektorami RGB. Całość dopełnia mgła, która przepięknie kontrastuje z dynamicznym oświetleniem parkietu.

 

DEKORACJA SALI ŚWIATŁEM

Głowa ruchoma

Martin Rush MH2

Wytwornica mgły

Antari Z350

Reflektor ledowy

American DJ Mega Tripar

Głowa ruchoma

Martin Rush MH5

Usługi dodatkowe

Pakiety muzyczne

Dekoracja światłem

Nagłośnienie i sprzęt grający

DJ W GARNITURZE

Nowoczesne wesele bez disco polo

LINKI

Do góry strony

Materiały wideo

Dj w garniturze | Wesele bez disco polo| Dj + konferansjer na wesele

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

01 marca 2017
Z fotografem ślubnym - Przemkiem Chudzikiem, rozmawialiśmy o tym, na czym polega wesele w
31 grudnia 2016
Czy wiesz jaka jest najpopularniejsza polska piosenka mówiąca o ślubie? Kiedy zapytałem o to

 

 

Dj w garniturze logotyp

511 008 894

Chcesz zobaczyć naszą pracę "od kuchni"?

Polub nasz profil na Facebooku!